KONKURS “PoFIKAj z Mikołajem!”

Zgadnij ile ziarenek kawy wykorzystałam do przygotowania mojej sałatki
i wygraj 1 z 3 aromatycznych nagród od FIKA FLAVOUR!

Zapraszam Was do udziału w Mikołajkowej zabawie, polegającej na oszacowaniu ile ziarenek kawy wykorzystałam do przygotowania naparu, na bazie którego powstała ciasteczkowa baza i krem do sałatki “FIKU-MIKU BĘC!”. Jej zdjęcia oraz przepis znajdziecie pod tym linkiem: KLIK, KLIK. Swoje propozycje tj. oszacowaną przez Was liczbę ziarenek (nie należy kalkulować kawy towarzyszącej sałatce) wpisujcie w poście ogłaszającym konkurs na FB. Każda osoba może oddać tylko jeden strzał. Nagrody trafią do 3 osób, które będą najbliższe prawdy. Jeśli odpowiedzi będą się powtarzały zdecyduje kolejność zgłoszeń. Konkurs trwa do 13 grudnia 2019 r. do godziny 24:00, a wyniki zostaną ogłoszone już 14 grudnia 2019 r.

Nagrodą główną dla osoby, która odda najcelniejszy strzał jest 1 kg kawy FIKA FLAVOUR (do wyboru klasyczna lub bezkofeinowa) oraz zaparzacz do kawy Chemex Classic Coffeemaker o pojemności 6 filiżanek wraz z filtrami. Dwóm kolejnym osobom, które najtrafniej oszacują liczbę ziarenek Mikołaj podaruje po 1 kg kawy (do wyboru wersja klasyczna lub bezkofeinowa).

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu

Ślicznie dziękuję wszystkim za bardzo liczny udział w mikołajkowej zabawie. Dzięki zasadom konkursu, wybór Zwycięzców był bardzo prosty! Do przygotowania naparu 50 ml kawy FIKA FLAVOUR, z którego powstała sałatka “FIKU-MUKU BĘC!” wykorzystałam 157 ziarenek kawy. Tyle właśnie po zmieleniu weszło do mojego sitka od ekspresu. Poniżej przedstawiam Wam zdjęcie odliczonych ziarenek.

Nagroda główna trafia więc do:
– Paulina Szypnik – 150 ziarenek (komentarz z dnia 10 grudnia | 10:18)

Wyróżnienia:
– Paweł Szcześniak – 130 ziarenek (komentarz z dnia 13 grudnia | 13:29)
– Weronika Scarllet Chyczyńska  – 123 ziarenka (komentarz z dnia 11 grudnia | 18:48)

Wśród komentarzy pojawiły się dwa zgłoszenia z liczbą 123 – zgodnie z regulaminem zwyciężyła Weronika, która zamieściła swoje zgłoszenie wcześniej.

Laureatów proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na FB wraz z informacją czy wybieracie kawę zwykłą czy bezkofeinową.

GRATULACJE!

Brak komentarzy do "KONKURS "PoFIKAj z Mikołajem!""

    Skomentuj

    Twój adres e-mail nie będzie widoczny