O mnie


Mam na imię Justyna. Wiadomo już więc skąd wzięło się „Just a”. Dlaczego akurat „SALAD”? No cóż, już od dawna chodziła mi po głowie myśl założenia bloga kulinarnego. Zaczęłam się zastanawiać co najczęściej i zarazem najchętniej przygotowuję, jakie dania poza tatarem i kotletem schabowym najbardziej smakują mojemu mężowi i o które przepisy pytają mnie najczęściej znajomi. Kiedy w bardzo krótkim czasie kolejna koleżanka zgłosiła się do mnie po przepis na skomponowaną przeze mnie sałatkę z ostatniej imprezy, nie miałam już wątpliwości, w którym kierunku pójść.

A dlaczego największą frajdę sprawia mi robienie sałatek? Bo dają nieskończone możliwości wykorzystania wszelakich składników, są podstawą zdrowej diety i niesamowicie uniwersalnym daniem. Mogą być zarówno samodzielną potrawą, lekką przekąską, jak i dodatkiem do dania głównego. Świetnie sprawdzają się na imprezach, spotkaniach z przyjaciółmi czy też na świątecznym stole. Idealne również w codziennych okolicznościach: na obiad, kolację, a także jako pożywny i pełnowartościowy lunch do pracy.

Drodzy Czytelnicy, jest mi niezwykle miło gościć Was na moim blogu!

W tym miejscu chciałam zaznaczyć, że wszystkie przepisy oraz zdjęcia zamieszczone na justasalad.pl są mojego autorstwa. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek uwagi bądź sugestie zmian, tak aby uczynić tę stronę bardziej funkcjonalną i atrakcyjną, to bardzo chętnie się z nimi zapoznam.