KONKURS “Kto najtrafniej czas oszacuje, ten Leśne Skarby otrzymuje!”

Oszacuj ile czasu zajęło mi przygotowanie sałatki i zgarnij jedną z 5 paczuszek od Leśnych Skarbów!

Zapraszam do udziału w kolejnym konkursie, nie będącym kulinarnym wyzwaniem tylko wesołą zabawą polegającą na odgadnięciu jak dużo czasu zajęło mi wykonanie sałatki o nazwie “LEŚNY SKARB”, której zdjęcie i przepis odnajdziecie pod tym linkiem: KILK, KLIK. Czas możecie podawać z dokładnością do setnych części sekundy. Czas dotyczy wszystkich czynności związanych z wykonywaniem sałatki i nie wliczają się w niego minuty potrzebne na obróbkę termiczną składników.

Swoje propozycje wpisujcie w poście ogłaszającym konkurs na FB. Każda osoba może oddać tylko jeden strzał. Nagrody trafią do 5 osób, które będą najbliższe prawdy. Jeśli odpowiedzi będą się powtarzały wygrają fani Leśnych Skarbów, dlatego warto polubić profil na FB i zaobserwować konto na Instagramie. Jeśli natomiast tą samą odpowiedź podadzą fani Leśnych Skarbów, to o wygranej zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli macie chęć sprawdzić ile czasu Wam zajmie przygotowanie tego dania, to podgrzybki marynowane LEŚNE SKARBY, możecie teraz zakupić również w sieci ALDI!

Konkurs trwa do 14 listopada 2021 r. do godziny 23:59:59, a wyniki zostaną ogłoszone już na drugi dzień.

UWAGA!!! Konkurs rozgrywa się na fanpage’u bloga. Komentarze zamieszczane pod tym postem nie będą brały udziału w zabawie!

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni frekwencją! Jeśli chodzi o prawidłową odpowiedź to wykonanie sałatki zajęło mi niecałe 20 minut. Wielu z Was podawało wyniki kilkuminutowe, ale niestety relatywnie sporo czasu zajmuje przygotowanie chipsów z dyni. Doceniając Wasze ogromne zaangażowanie LEŚNE SKARBY postanowiły nagrodzić wszystkie osoby, które podały czas w przedziale 19:00.00-21:00.00. Zatem nagrody trafiają aż do 7 osób!

Oto Zwycięzcy:

Jolanta Wiąckiewicz
Dorota Górczyńska
Monika Lisewska
Izabela Wilińska
Maciej Pęksa
Agata Boncler-Bila
Małgorzata Ogarek

Wszystkich nagrodzonych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej przez FB.

Brak komentarzy do "KONKURS "Kto najtrafniej czas oszacuje, ten Leśne Skarby otrzymuje!""

    Skomentuj

    Twój adres e-mail nie będzie widoczny