Konkurs „Trzecie urodzinowe FOTO Wyzwanie z Just a SALAD!”

Przygotuj sałatkę z mojego przepisu, zrób jej piękne, apetyczne zdjęcie i wygraj 1 z 40 fantastycznych nagród!

Już po raz trzeci, serdecznie zapraszam Was do udziału w wyjątkowym konkursie z okazji urodzin bloga. Podobnie jak w ubiegłych latach, zabawa polega na sfotografowaniu dowolnej sałatki, przygotowanej według mojego przepisu. Na blogu jest obecnie 386 kulinarnych wpisów, więc jest z czego wybierać. Oczywiście możecie korzystać również z receptur, które będę dodawać w trakcie trwania konkursu.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, przygotowując Wasze sałatki możecie dokonać tylko jednej modyfikacji tj. dodać lub pominąć 1 składnik, albo zamienić 1 wybrany produkt na inny. W konkursie zwyciężą najciekawsze, najładniejsze i zarazem najbardziej apetyczne ujęcia. Konkurs trwa do 25 czerwca 2019 r. do godziny 24:00, a wyniki zostaną ogłoszone przed  10 lipca 2019 r. Przyznana zostanie 1 nagroda główna, w postaci blendera KENWOOD TRIBLADE SYSTEM HDP408WH przekazanego przez firmę PUTKA, a także aż 39 wyróżnień.

Konkursowe fotografie zamieszczajcie w komentarzu poniżej (wówczas wielkość pliku nie może przekraczać 4 MB) lub w poście ogłaszającym konkurs na FB. Nie zapomnijcie podać nazwy sałatki i opisać ewentualnych modyfikacji.

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Pozostałe nagrody:

5 komentarzy do "Konkurs „Trzecie urodzinowe FOTO Wyzwanie z Just a SALAD!”"

 • comment-avatar
  Alicja 19 czerwca 2019 (16:07)

  Sałatka „Smaki dzieciństwa” to także moje smaki mojego. Do sałatki dołożyłam od siebie posiekaną, czerwoną cebulę i zrezygnowałam z warstw na rzecz tradycyjnego sposobu podania.

 • comment-avatar
  Magdalena 16 czerwca 2019 (20:06)

  Uwielbiam sałatki z granatem, więc wybrałam Hallo Cypr (i nie zwiodłam się, jest pyszna i bardzo wciągająca). Nie wprowadziłam żadnych modyfikacji, poza sposobem podania (przed pokrojeniem ogórka zdjęłam z niego skrobaczką do warzyw kilka długich plastrów i utworzyłam z nich pierścienie, w których podałam porcje sałatki). Inne rodzaje sałat też świetnie się sprawdzą w tej sałatce.

  • comment-avatar
   Just a SALAD 16 czerwca 2019 (23:58)

   Arcydzieło! Dziękuję!

 • comment-avatar
  Weronika 13 czerwca 2019 (16:32)

  Super konkurs. 🙂 postaram się coś przygotować. Czy nagrody dodatkowe będą przyznawane losowo?

  • comment-avatar
   Just a SALAD 14 czerwca 2019 (10:59)

   Tak, losowo 🙂 Zapraszam do zabawy!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny