KONKURS „SMAKOWITA SAŁATKA BEZ GLUTENU”

Znajdź sałatkowe zastosowanie bezglutenowym produktom PUTKA i zgarnij 1 z 3 toreb pełną wyśmienitych wyrobów bez glutenu! Napisz dodatkowo jaki produkt, najbardziej Cię zaintrygował, a jeśli zwyciężysz w konkursie, znajdziesz go w swojej torbie z wygranymi wyrobami.

Zapraszam do udziału w zabawie, polegającej na przedstawieniu pomysłu na wykorzystanie bezglutenowych wyrobów Piekarni Bezglutenowej PUTKA, do przygotowania sałatki bez glutenu. Możesz opracować przepis, załączyć zdjęcie, wykonać grafikę, stworzyć wiersz lub po prostu napisać odpowiedź prozą. Przedstawiając swoje pomysły pamiętajcie o wykorzystaniu konkretnych produktów z oferty sklepu internetowego Putka BEZ GUTENU, dostępnej na stronie: https://www.putka.pl/sklepbezglutenu. Autorzy 3 najciekawszych propozycji otrzymają zestawy przepysznych produktów bezglutenowych od Piekarni Cukierni PUTKA.

Dodatkowo w poście konkursowym wskażcie jeden, dowolny bezglutenowy wyrób od PUTKI, który najbardziej chcielibyście spróbować (może to być również produkt, który wchodzi już w skład nagrody). Osoba, która zajmie 1 miejsce znajdzie ów wypiek w swojej wygranej, bezglutenowej torbie! Konkurs trwa do 14 sierpnia 2017 r. do godziny 24:00, a wyniki zostaną ogłoszone przed  20 sierpnia 2017 r.

Zachęcam Was do zapoznania się z moim pomysłem na sałatkę bez glutenu. Kliknijcie TUTAJ i zobaczcie, który z wyrobów ja wykorzystam do swojego przepisu.

W skład każdego zestawu wchodzą:
BEZGLUTENOWE Ciastka Kruche 230g
BEZGLUTENOWE Brownie 230g
BEZGLUTENOWA Bułka z Ziarnami 200g (3szt.)
BEZGLUTENOWY Chleb Witalny 300g
BEZGLUTENOWA Jagodzianka ze Świeżych Jagód 90g

UWAGA!!! Konkurs rozgrywa się na fanpage’u bloga. Komentarze zamieszczane pod tym postem nie będą brały udziału w zabawie!

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu dostępne na fanpage’u bloga (KLIK KLIK)!

Brak komentarzy do "KONKURS "SMAKOWITA SAŁATKA BEZ GLUTENU""

    Skomentuj

    Twój adres e-mail nie będzie widoczny