Konkurs „Piąte urodzinowe FOTO Wyzwanie z Just a SALAD!”

Przygotuj sałatkę z mojego przepisu, zrób jej piękne, apetyczne zdjęcie i wygraj 1 z 33 fantastycznych nagród!

Z wielką radością, już po raz piąty, serdecznie zapraszam Was do udziału w niezwykłym konkursie z okazji urodzin bloga. Analogicznie jak w ubiegłych latach, zabawa polega na sfotografowaniu dowolnej sałatki, przygotowanej według mojego przepisu. Na blogu znajduje się obecnie ponad 500 kulinarnych wpisów, więc jest z czego wybierać. Oczywiście możecie korzystać również z receptur, które będę dodawać w trakcie trwania konkursu.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, przygotowując Wasze sałatki możecie dokonać tylko jednej modyfikacji tj. dodać lub pominąć 1 składnik, albo zamienić 1 wybrany produkt na inny. W konkursie zwyciężą najciekawsze, najładniejsze i zarazem najbardziej apetyczne ujęcia. Konkurs trwa do 28 czerwca 2021 r. do godziny 24:00, a wyniki zostaną ogłoszone do dnia 14 lipca 2021 r. A co w tym roku jest do wygrania? Otóż zwycięzca otrzyma Szatkownicę do warzyw HEBEL V5 + MULTIBOX przekazaną przez Börner Polska o wartości 249 PLN, a także przyznane zostaną aż 32 wyróżnienia.

Konkursowe fotografie zamieszczajcie w komentarzu poniżej (wówczas wielkość pliku nie może przekraczać 4 MB) lub w poście ogłaszającym konkurs na FB. Nie zapomnijcie podać nazwy lub linku do sałatki i opisać ewentualnych modyfikacji.

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Pozostałe nagrody:

Brak komentarzy do "Konkurs „Piąte urodzinowe FOTO Wyzwanie z Just a SALAD!”"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail nie będzie widoczny