#KONKURS „Jesienni idOLE w sałatce z OLE!” | KONKURS ZAKOŃCZONY

Skomponuj wyśmienitą, jesienną sałatkę – wrzuć jej zdjęcie na Instagram i zawalcz o 1 z 3 rewelacyjnych zestawów od marki OLE!

Wraz z nadejściem jesieni przygotowałam dla Was konkurs kulinarno-fotografiny! Zabawa polega na skomponowaniu sałatki, w której składzie znajdą się jesienne warzywa i/lub owoce oraz co najmniej jeden produkt marki OLE! Zdjęcie sałatki należy opublikować na swoim profilu na Instagramie.  Aby Wasze zgłoszenie wzięło udział w zabawie, w opisie należy wylistować wszystkie produkty, które wykorzystaliście do przygotowania sałatki (przepis nie jest wymagany), a także dodać do fotki podpis #JesienniidOLEzOLE oraz oznaczyć profile: @faktoria_smaku i @justasalad.pl. Słoiczek OLE! nie musi być widoczny na zdjęciu, ale z pewnością będzie to dodatkowy atut zgłoszenia, produkt ten musi znaleźć się natomiast na liście składników. Tradycyjnie, zachęcam Was również do zaproponowania zmyślnej nazwy dla przygotowanej sałatki – nie jest to jednak wymóg konieczny.

Kliknijcie tutaj i zapoznajcie się z przepisem na moją jesienną sałatkę z kaparami w oleju OLE! Jej zdjęcie, oczywiście już opublikowałam na INSTAGRAMIE.

Konkurs trwa do 16 października 2017 r. do godziny 24:00, a wyniki zostaną ogłoszone do 19 października 2017 r. (UWAGA! Termin zakończenia konkursu został zmieniony z 9.10.2017 na 16.10.2017 zgodnie z § 5 punktem 2 i 3 jego Regulaminu)

Autorzy 3 najbardziej apetycznych i pomysłowych zdjęć otrzymają fantastyczne zestawy od marki OLE!

W skład każdej nagrody wchodzi:
– 1 x Pudełko niespodzianka „Kapary dla Pary”
– 1 x słoiczek suszonych pomidorów z pestkami dyni w oleju z ziołami OLE!
– 1 x słoiczek zielonych oliwek drylowanych całych OLE!
– 1 x słoiczek Pasteny tj. pasty z suszonych pomidorów z serem corregio OLE!

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wasze propozycje jesiennych sałatek prezentowały się bardzo smakowicie, a zdjęcia były niezwykle apetyczne, dlatego wybranie trzech zgłoszeń było dużym wyzwaniem. Finalnie zdecydowałam, że nagrody trafiają do:

  1. @kukuleczki.pl (Zwycięskie zgłoszenie – KLIK, KLIK)
  2. @mysza75 (Zwycięskie zgłoszenie – KLIK, KLIK)
  3. @mm_lena_ (Zwycięskie zgłoszenie – KLIK, KLIK)

WIELKIE GRATULACJE!

Brak komentarzy do "#KONKURS "Jesienni idOLE w sałatce z OLE!" | KONKURS ZAKOŃCZONY"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail nie będzie widoczny