KONKURS “JAK JA SIĘ NAZYWAM?!” | Konkurs zakończony

Nazwij nowy produkt SEROWARA PODLASKIEGO i wygraj 1 z 3 zestawów przepysznych Serów Korycińskich!

Zapraszam do udziału w zabawie, polegającej na przedstawieniu nazwy dla sera korycińskiego w zalewie ziołowej. Konkurs trwa do 24 marca 2017 r. do godziny 24:00, a wyniki zostaną ogłoszone przed  30 marca 2017 r. Autorzy 3 najciekawszych propozycji otrzymają zestawy przepysznych SERÓW KORYCIŃSKICH – SEROWAR PODLASKI. W skład zestawu wchodzą 2 słoiczki sera, który czeka na Waszą nazwę, 2 kg Swojskiego Sera Korycińskiego w 3 wybranych przez Was smakach oraz gadżety firmowe. W poście konkursowym, koniecznie wskażcie, jakie 3 smaki chcielibyście otrzymać jeśli Wasza nazwa zwycięży! Wszystkie dostępne smaki odnajdziecie pod tym linkiem: http://serowarpodlaski.pl/oferta.

UWAGA!!! Konkurs rozgrywa się na fanpage’u bloga. Komentarze zamieszczane pod tym postem nie będą brały udziału w zabawie!

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Wybór był nadzwyczaj trudny, gdyż zgłoszone propozycje były niezwykle pomysłowe. Finalnie nagrody trafiają do Katarzyny Anki za nazwę „SERwus, jestem Ziółko!”, Ewy Osieleniec za „SERce w ziołach” oraz Sylwii Rudnik za propozycję „Korycińska kostka ziołowa”.

Gratulacje!

3 komentarze do "KONKURS "JAK JA SIĘ NAZYWAM?!" | Konkurs zakończony"

 • comment-avatar
  Agnieszka 10 marca 2017 (12:59)

  Kostka Korycińska o smaku…., Kostka Podlaska z Korycina, Pyszna Kostka z Korycina

  • comment-avatar
   Just a SALAD 10 marca 2017 (15:00)

   Agnieszko, dziękuję za komentarz. Aby Twoje nazwy wzięły udział w zabawie zamieść je proszę w komentarzu na FB.

 • Ser z Korycina w ziołowej zalewie - serowarpodlaski.pl 9 marca 2017 (12:25)

  ?☀? Zapraszamy do udziału w konkursie, w ramach którego poszukujemy ciekawej nazwy dla Sera Korycińskiego w Ziołowej Zalewie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny