KONKURS “Ile ważą ciasteczka na rękawicy Mikołaja?”

Zgadnij ile gramów ciasteczek wykorzystałam do przygotowania mojej sałaki i wygraj 1 z 3 słodkich nagród od VERBENY!

Zapraszam Was do udziału w dorocznej Mikołajkowej zabawie, polegającej na oszacowaniu ile gram ciasteczek VERBENA wykorzystałam do sałatki  “RĘKAWICA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”. Jej zdjęcia oraz przepis znajdziecie pod tym linkiem: KLIK, KLIK. Swoje propozycje wpisujcie w poście ogłaszającym konkurs na FB. Każda osoba może oddać tylko jeden strzał. Nagrody trafią do 3 osób, które będą najbliższe prawdy. Jeśli odpowiedzi będą się powtarzały zdecyduje kolejność zgłoszeń. Konkurs trwa do 14 grudnia 2021 r. do godziny 23:59:59, a wyniki zostaną ogłoszone już 15 grudnia 2021 r.

Osoba, która jako pierwsza odda najcelniejszy strzał zdobędzie wór smakołyków od VERBENY tj. 12 opakowań ciasteczek 90g, 12 opakowania cukierków 60g i 20 opakowania cukierków 32g). Dwóm kolejnym osobom, które najtrafniej oszacują wagę ciasteczek, Mikołaj przyniesie: 6 opakowań ciasteczek 90g, 6 opakowań cukierków 60g i 20 opakowań cukierków 32g).

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Wam celnych strzałów!

Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Wyniki konkursu

Serdecznie dziękuję wszystkim za bardzo liczny udział w mikołajkowej zabawie. Ile gramów ciasteczek użyłam? Patrząc na Wasze szacunki pewnie będziecie zaskoczeni, ale do przygotowania Rękawicy Świętego Mikołaja zużyłam jedynie 47 g ciasteczek. Dobra wiadomość jest taka, że to wyśmienite danie nie jest aż tak kaloryczne jak większość z Was zakładała 🙂 Nikt nie trafił dokładnej liczby, ale bardzo blisko były dwie osoby celujące w 45 g i tu o przyznaniu Nagrody Głównej zdecydowała godzina dodania komentarza.

Nagroda Główna:

Ilona Koperska – 45 g (komentarz z dnia 6 grudnia | 18:56)

WYRÓŻNIENIA

Danuta Kowalczyk – 45 g (komentarz z dnia 7 grudnia | 20:47)
Mysmalltravels – 50 g (komentarz z dnia 6 grudnia | 19:13)

GRATULACJE! Zwycięzców proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na FB.

Brak komentarzy do "KONKURS "Ile ważą ciasteczka na rękawicy Mikołaja?""

    Skomentuj

    Twój adres e-mail nie będzie widoczny